درباره صنایع معلولین ایران

تامین کننده محصولات بیمارستانی و هتلینگ بیمارستانی شماره #1 ایران

ما مفتخریم که محصولات شرکت در بیش از 75 درصد بیمارستان های ایران مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت صنایع فلزی معلولین ایران با داشتن ISO9001/2003 و ISO 9001/2008 این تلاش را دارد تا همواره با گرفتن استاندارد های اروپایی، گام دیگری در راستای ارائه خدمات به بیماران و مجموعه پزشکی ایران بردارد.

مختصری درباره مجموعه ما

صنایع فلزی معلولین پیشگامان آتیه سازان سلامت که با نام تجاری صنایع فلزی معلولین فعالیت میکند، یکی از شرکت های پیشگام در زمینه ساخت و فروش وسائل پزشکی و هتلینگ و مبلمان بیمارستانی در ایران است. این شرکت در سال 1358  به منظور تولید وسائل مورد نیاز بیمارستانی با کیفیت بالا تاسیس شده و مشتری مداری همواره نقطه آغاز و پایان گفتگو در این شرکت است از این رو همواره سعی بر آن شده تا با بالا بردن کیفیت و خدمات، رضایتمندی را به مشتریان هدیه کنیم.

خدمات ما

تولیدات

تخت های بیمارستانی در بخش های CPR، ICU/CCU، 900H، اطفال و تخت ICU نوزاد، تخت های سه شکن، کات نوزاد و یک شکن، تخت بستری، یونیورسال، تجهیزات ژینکولوژی و زایمان، تخت بیمارستانی معاینه، برانکارد و ویلچر، رانر، ترولی و قطعات یدکی

تولیدات با کیفیت داخل کشور

خوشبختانه با حضور بیش از 5 دهه در بازار ایران مفتخریم اعلام نماییم که مجموعه صنایع معلولین ایران صرفا با شعار کیفیت و اهمیت به اعتبار برند کالا تولید کرده است و همین موضوع موجب اعتماد مشتریان ما در طول سالها گردیده است.

مفتخریم که یکی از قدیمی ترین و با کیفیت ترین برند های داخل کشور هستیم بخصوص که در بخش سلامت جامعه خدمتگذاری می کنیم.
محمد حسین وسائلی
مدیر عامل

آتیه سازان سلامت

پیشگامان تولید هتلینگ و مبلمان بیمارستانی

به عنوان پیشگامان آتیه‌سازان سلامت، صنایع فلزی معلولین فعالیت خود را در زمینه ساخت و فروش وسائل پزشکی، هتلینگ و مبلمان بیمارستانی انجام می‌دهد. از تاسیس سال 1358 به این سو، هدف ما تولید وسایل بیمارستانی با کیفیت بالا و ارائه خدماتی برتر به مشتریان است. ما با ارتقای کیفیت و خدمات، به رضایت مشتریانمان تلاش می‌کنیم و مشتریان همیشه نقطه آغاز و پایان گفتگو در این شرکت محسوب می‌شوند.”